MÖBLER / Bord / Piedestal 9513613
nr 951 3613
Piedestal
stenskivor, höjd: 65 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 30 mars 2015
kl 18:10:35
150 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr